понеділок, 15 листопада 2021 р.

JCC Online надасть до $3 000 автору найкращого єврейського відеоконтента на YouTubeYoutube-канал JCC Online проводить другий грантовий конкурс на найкращий відеопроект, який пов'язаний з єврейською тематикою. Автор унікального відео або серії відеороликів отримає фінансування на їх реалізацію у розмірі від $1 000 до $3 000.

Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі, незалежно від місця проживання та віку. На конкурс можна презентувати проект будь-якого жанру, розрахований на російськомовну аудиторію СНД: телевізійну програму, спеціальний репортаж, документальний фільм, мультиплікацію, інтерв'ю тощо. Відеопроект повинен бути або серією відео, що складається мінімум з п'яти випусків, або документальним фільмом з єврейською тематикою.

При цьому матеріали проекту не повинні порушувати закон про авторські права, тобто не містити фрагменти та/або повністю аудіо/відео файли, права на які мають треті особи (музика, фрагменти кліпів, кіно, серіалів тощо).

Визначення переможця буде проходити у кілька етапів: після відбору онлайн-заявок учасники мають презентувати свій проект перед членами відбіркової комісії.

Основний бюджет може включати заробітну плату, у тому числі й персоналу за наймом, витрати на відрядження, всі види закупівель, необхідні для реалізації проекту.

Для участі необхідно ознайомитися з правилами конкурса та заповнити онлайн-заявку до 15 листопада за ссилкою - https://docs.google.com/document/d/1jVZMq0sJCm7WvwPXqVzkeBk0L0ebBGIW9HgnCGgRco4/editНагадаємо, наприкінці 2020 року найбільша єврейська благодійна організація "Джойнт" (JDC) запустила на платформі YouTube онлайн-телебачення для російськомовних євреїв із країн СНД - JCC Online. На каналі можна переглянути тижневі глави Тори, лекції з професійного розвитку, відеоролики, присвячені життю в Ізраїлі, головним єврейським святам, кулінарії, а також освітній контент.


Довідка:

Цей проект реалізований за підтримки «Джойнт» (JDC) – найбільшої єврейської гуманітарної організації, що діє більш ніж у 70 країнах. Вже понад 30 років вона рятує життя євреїв та розвиває єврейську спільноту на території колишнього Радянського Союзу.

Детальну інформацію про JDC ви знайдете на сайті: www.JDC.orgНемає коментарів: