пʼятниця, 19 листопада 2021 р.

Новий "Бессарабський експрес" відправиться з Одеси
Нові вітчизняні вагони регіонального дизель-поїзду ДПКр-3 збудованого цього року на Крюківському вагонобудівному заводі, потягу Ізмаїл-Одеса розпочнуть курсувати з 20 листопада.

19 листопада відбудеться перший тестовий рейс, а вже в ніч з 20 листопада на 21 листопада – з пасажирам.Наш автор мандрував таким самим Карпатським експресом в минулому місяці зі Львова до Франківська. Було дуже зручно й не дорого.


Маршрут назвали «Бесарабський експрес» і частину витрат на його функціонування відшкодовуватиме Одеська ОДА.


- Він слугує прикладом взаємодії з обласною владою, адже буде підписано договір про співфінансування витрат на цей рейс. Ми порахували – це коштує 5 млн грн на рік. Частина покривається квитками, а частину буде компенсувати обласна влада.
ОЛЕКСАНДР ПЕРЦОВСЬКИЙ, очільник філії «Пасажирська компанія».

Водночас Перцовський повідомив, що є ще громади, які зацікавлені в такому варіанті співпраці, але поки немає чіткого механізму компенсації й тому необхідно ухвалити закон про залізничний транспорт.

Не вистачає механізму фінансування. Громади хочуть фінансувати, а немає законодавчого підґрунтя, з яких джерел це робити. Це не заборонено, але чіткого механізму немає. Тому прийняття закону дозволить виписати цей механізм.
ОЛЕКСАНДР ПЕРЦОВСЬКИЙ.Зауважимо, УЗ отримала два ДПКр-3 на початку листопада. Тоді в УЗ заявляли, що перший поїзд буде відправлений за маршрутом Коломия-Чернівці-Тернопіль-Львів.


Експрес вирушатиме з Одеси о 19:49 та о 00:58 прибуватиме до Ізмаїла. Назад поїзд вирушить з Ізмаїла о 01:35 і прибуде до Одеси о 06:38. Дорогою він зробить 10 зупинок.
С.Лиманов.


Немає коментарів: