пʼятниця, 17 вересня 2021 р.

ЄС подовжує санкції за порушення територіальної цілісності України ще на піврокуРада ЄС ухвалила рішення про подовження санкцій, спрямованих проти осіб, відповідальних за підривання чи загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на шість місяців — до 15 березня 2022 року.

Чинні обмежувальні заходи передбачають обмеження подорожей, замороження активів та заборону надання коштів чи інших економічних ресурсів особам та організаціями, що знаходяться у санкційному списку. Санкції і надалі застосовуватимуться до 177 осіб і 48 компаній.

Рада ЄС ухвалила відповідні нормативні акти за письмовою процедурою.

Обмежувальні заходи, пов’язані з діями, що підривають чи загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, були вперше запроваджені 17 березня 2014 року.
До інших заходів ЄС, запроваджені у відповідь на кризу в Україні, входять економічні санкції, спрямовані проти окремих секторів російської економіки (наразі чинні до 31 січня 2022 року), та обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та міста Севастополя, дія яких обмежена територією Криму та міста Севастополь (наразі чинні до 23 червня 2022 року).
Рада ЄС постійно переглядає та періодично оновлює список осіб та організацій, проти яких запроваджені санкції.


Немає коментарів: