субота, 17 липня 2021 р.

LATEXFAUNA збирає миколаївців на космічний концерт
Найбільш рейтингова українська група LATEXFAUNA стала хедлайнером закриття мобільного павільйону House of Europe в Миколаєві. Відомі українські музиканти дадуть свій перший концерт в Миколаєві на Соборній площі вже у цю неділю, 18 липня. 


😉Вхід на усі заходи вільний.

✅17 липня, субота


12:00 - 20:00 — інфодень з менеджером грантів на персональні проєкти House of Europe Юрієм Кірушком. Реєстрація: https://bit.ly/Infoday_HoE_3


16:00 - 18:00 — воркшоп з мозаїки від ілюстраторки та мисткині Світлани Гриб. Вхід за реєстрацією. Реєстрація: https://bit.ly/workshop_mosaic18:00 — презентація грантів на персональні проєкти House of Europe від менеджера грантів на персональні проєкти House of Europe Юрія Кірушка.


19:00 — презентація проєкту «Постер міста» та постеру для Миколаєва від ілюстратора Сергія Майдукова.


21:00 — показ фільму «Здіймаючи хвилі: мистецтво звуку в кіно» на великому екрані.


⭐️Країна: США, 2019. Хронометраж: 95 хв. Жанр: документальний фільм. Режисер: Міджі Костін. Трейлер: https://youtu.be/WsIE4x3xU0Y


✅18 липня, неділя


19:30 — закриття мобільного павільйону.
20:00 — космічний концерт українського виконавця - гурт LATEXFAUNA.
⭐️LATEXFAUNA - найбільш рейтинговий український гурт останніх років. Якщо хочете почути, як разом звучать український суржик і дрім-поп – завітайте на соборну площу. Обіцяємо живий звук під відкритим небом, чілвейв та улюблені «Та ти шо, та ти шо», «Так собі факт», «Космос», «Еротічні сни», а також нові пісні - і тебе все устраює.


Немає коментарів: