пʼятниця, 22 січня 2021 р.

Ініціатива ЄС «Угода мерів щодо клімату та енергії» розпочинає нову програму взаємного навчання та оголошує конкурс заявок18 січня ініціатива ЄС «Угода мерів щодо клімату та енергії», що об'єднує тисячі органів місцевого самоврядування в 57 країнах, у тому числі країнах сусідства ЄС, які взяли на себе зобов'язання реалізовувати кліматичні та енергетичні цілі ЄС, розпочала нову програму взаємного навчання, розраховану на 2021-2022 роки.

Програма надає можливість містам, регіонам та провінціям з усієї Європи та з-поза її меж взяти участь у обмінах, спрямованих на розвиток їхніх спроможностей та знань шляхом спілкування їх представників з метою вирішення кліматичних та енергетичних проблем.

Спеціально розроблені програми обміну зорієнтовані на тих, хто знаходиться на різних етапах адаптації до кліматичних змін та пом’якшення їх наслідків. Вони стимулюватимуть учасників обмінюватися ідеями стосовно адаптації до кліматичних змін за допомогою екологічних рішень, навчатися запровадженню екологічних підходів спільно з громадянами та представниками бізнесу, розробляти стратегії кліматичної нейтральності, а також користуватися можливостями конкурентного фінансування.

Кандидати, що успішно пройдуть відбір (не більше 51 міста, не більше 14 координаторів та 5 енергетичних агентств), будуть розбиті представниками ініціативи на пари відповідно до їх навчальних потреб, викликів та досвіду, описаних у заявці.

Програма відкрита для всіх дійсних та майбутніх підписантів Угоди мерів (тобто органів місцевої влади), провінцій та регіонів, а також тих учасників, що приєднаються до ініціативи до початку програми взаємного навчання в червні 2021 року.

Кінцевий термін подання заявок - 19 березня 2021 року. Результати відбору будуть оголошені в травні 2021 року.


Немає коментарів: