пʼятницю, 29 січня 2021 р.

Під час пандемії запустили онлайн-телебачення для російськомовних євреїв СНДНайбільша єврейська благодійна організація "Джойнт" (JDC) запустила на платформі YouTube онлайн-телебачення для російськомовних євреїв з країн СНД - JCC online.

За словами організаторів, тепер користувачам не треба підписуватися на різні джерела інформації в YouTube, адже весь цікавий контент єврейської спрямованості зібраний на одному відеоканалі.


"Усі російськомовні ютюб-канали єврейської спрямованості, які існують, мають вузьку тематику. Наш канал об'єднує в собі все, що може бути цікавим російськомовній людині в розрізі єврейського контенту, - лекції з іудаїзму, єврейські традиції і свята, освітні матеріали для єврейських професіоналів, кулінарія, танці, музика, інформація для дітей та багато іншого ", - сказала керівник JCC online Олександра Гутенберг.


Вже зараз на новому YouTube-каналі можна подивитися тижневі глави Тори, лекції з професійного розвитку, про життя в Ізраїлі, головні єврейські свята. Незабаром онлайн-канал буде поповнюватися новими цікавими відеоформатами, інтерв'ю, лекціями професійних спікерів і кращими єврейськими проєктами, а також унікальним контентом від JDC.


За словами організаторів, тут також будуть публікувати найцікавіші проєкти єврейських громад Росії, України, Молдови, Білорусі, Грузії, Казахстану і Киргизстану. Така нова форма взаємодії російськомовних євреїв особливо буде корисна людям похилого віку, які наразі перебувають на вимушеній ізоляції через всесвітню епідемію коронавируса.


Крім того, будь-який бажаючий може співпрацювати з онлайн-каналом: надіслати свій відеоролик або запустити унікальний проєкт єврейської спрямованості. Для цього необхідно написати свої пропозиції на пошту JCC.
Немає коментарів: