пʼятниця, 10 липня 2020 р.

В одеському Зеленому театрі покажуть кінохіти ОМКФ

Фільми демонструватимуться просто неба

З 24 по 30 липня в одеському Зеленому театрі відбудуться покази найкращих стрічок Одеського міжнародного кінофестивалю.
Усі 7 фільмів в різні роки були показані на Одеському міжнародному кінофестивалі в конкурсі або в позаконкурсних програмах. Це — стовідсоткові глядацькі фаворити, призери та визнані шедеври кіно. У програмі:
24.07 – «Біль та слава», режисер Педро Альмодовар, 2019 рік


25.07 – «Мої думки тихі», режисер Антоніо Лукіч, 2019 рік


26.07 – «Палає, палає, палає», режисерка Чанія Баттон, 2015 рік


27.07 – «Вікторія», режисер Себастьян Шиппер, 2015 рік


28.07 – «Чоловік, який купив Місяць», режисер Паоло Зукка, 2018 рік


29.07 – «Король бельгійців», режисерів Петера Бросенса та Джессіки Хоуп Вудворт, 2016 рік


30.07 – «Портрет дівчини у вогні», режисерка Селін Сьямма, 2019 рік


«Попри те, що цього року літо в Одесі пройде без ОМКФ, ми вирішили об'єднатись з Зеленим театром і показати хіти нашого фестивалю. Зелений театр завжди був душею Одеського міжнародного кінофестивалю, адже декілька років поспіль саме сюди поспішали кіномани на вечірні покази просто неба. Ми раді, що вдалось зберегти цю липневу традицію», - зазначила генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.
«Цього року через пандемію Одеський міжнародний кінофестиваль, на жаль, було переведено в онлайн-формат, а його проведення заплановано на осінь. Для того, щоб дати можливість українським кіноманам відчути бодай частину легендарної фестивальної атмосфери та незабутніх кінопоказів, ми створили спільний проєкт. З 24 по 30 липня ми чекаємо в Зеленому театрі не тільки на одеситів, але й на кіноманів з усієї країни», — розповіла Ольга Сидорушкіна, кураторка кіносекції Зеленого театру.

Окрім показів фільмів заплановано зустрічі із генеральною продюсеркою ОМКФ Юлією Сінькевич, прямі ефіри з програмним директором фестивалю Антельмом Відо тощо.


Замовити квитки на кінопокази можна на сайті Зеленого театру: https://www.greentheat.re/afisha/krashhe-z-omkf-v-zelenomu-teatri/

 
Немає коментарів: