пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Свято не за розкладом


8 липня 2020 року Одеська національна наукова бібліотека з нагоди відновлення обслуговування користувачів влаштувала свято «не за розкладом» – День відкритих дверей. З радістю відвідали бібліотеку давні, як то кажуть читачі зі «стажем» та її друзі, представники ЗМІ. Чимало прийшло і нових відвідувачів. Пізнавальною була оглядова екскурсійна програма залами бібліотеки. 

На книголюбів чекали експозиції та огляди старовинної літератури: «З історії стародруку» у відділі рідкісних видань та рукописів; «Раритетні та цінні матеріали з історії Одеси» у відділі краєзнавства «Одесика»; «Сторінками мистецьких журналів кін. ХІХ ст. – поч. ХХ ст.» у відділі мистецтв.

 Гостинно розкрила свої двері відвідувачам і літня читальня «Litera». Молодь зацікавили інтернет-центр, медіатека, комп’ютерний стіл, інтерактивна дошка. Незмінною популярністю у відвідувачів користувалась традиційна бібліотечна акція «Подаруй бібліотеці книгу», до якої долучились не тільки мешканці нашого міста. Відвідувачі, також мали нагоду взяти участь у лотереї надихаючих призів від команди ОННБ. 

В рамках заходу відбулась творча зустріч з одеською письменницею Ніною Гравицькою, яка представила свою нову книгу «Чаклунка з трикутного провулка».

Родзинкою свята став концерт популярного одеського музиканта, барда Олексія Семеніщева.

В активі читацької уваги була, як завжди фотозона «Я ♥ Бібліотеку», адже яке свято залишиться без селфі на згадку. Наприкінці заходу відвідувачі ділилися теплими відгуками і враженнями.Ельвіра Заборцева, 

провідний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та реклами ОННБ.Фото автора.Немає коментарів: