четвер, 16 липня 2020 р.

ЗАЧАРОВАНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ СВІТ ХЕРСОНСЬКОГО МИТЦЯ СЕРГІЯ СЄРКА


Коли Бог створив небо та землю, вона була пуста та порожня. І сказав Бог: «Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить». 
Потім додав світила і населив землю і небо істотами, живими душами, і птаством. А далі сказав Бог: «Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою». Цей Божий задум привів нас до іманентних наслідків, Бог створив співавторів Творців. І одному з них дали ім’я Сергій Сєрко. І Сергій почав творити свій світ, світ трансцендентальної казки. Він відкрив в собі джерело Благості, і тому ми в його казкових картинах сповнених шаманізму не шукаємо щось певне, ми шукаємо початок і основу всього існуючого. Картини Сєрка сповнені гармонією поєднання барв і тонів з півтонами. Вони графічні, в яких творець дуже прискіпливий до деталей, які можна часами роздивлятися та занурюватись в благість митця. Підтримати творця благосних казок прийшли його колеги, місцева арт-тусовка, херсонці. У херсонського арту є майбутнє. Я це бачив, і можу це засвідчити.
Амінь.

(В Херсонській виставковій залі відкрилась персональна виставка Сергія Сєрка (2020-07-14))Арт-аналітик Юрій ЖИТНЯК. Фото - автора.Немає коментарів: