четвер, 16 липня 2020 р.

КОНКУРС МАТЕРІАЛІВ ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ 2020


Якщо Ви висвітлюєте результати реформи децентралізації – беріть участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Переможці отримають: грошові премії, відзнаки від перших осіб Міністерства та можливість взяти участь у міжнародному заході.

В наймасштабнішому конкурсі для журналістів від Міністерства розвитку громад та територій України з 2016 року вже взяло участь понад 1000 представників медіа, з них – більше 70 стали лауреатами. З огляду на його успішність, керівництво Міністерства ухвалило рішення про його продовження на 2020 рік.

УЧАСТЬ МОЖУТЬ ВЗЯТИ МАТЕРІАЛИ У НОМІНАЦІЯХ:

онлайн-публікація,
стаття в друкованому ЗМІ,
радіоматеріал,
відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 1 січня 2020 року до 30 вересня 2020 року в регіональних медіа (обласні, районні та місцеві). Для участі у Конкурсі до 30 вересня 2020 року (включно) заповніть онлайн заявку.

Ви можете подати не більше однієї конкурсної роботи в кожну з номінацій (на кожен матеріал необхідно заповнити окремі конкурсні заявки).
СЕРЕД ТЕМ КОНКУРСНИХ РОБІТ МОЖУТЬ БУТИ:
Успішні приклади впровадження реформи децентралізації на місцях.
Життя у об’єднаних територіальних громадах до та після об’єднання.
Співробітництво територіальних громад задля добробуту населення.
Історії успіху та цікаві підходи, запроваджені у громадах, які довели свою ефективність: взаємодія між владою та громадою, покращення якості надання освітніх послуг, формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища та інші.
Кращі практики громад у протидії COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

Із завданнями конкурсу та його тематичними пріоритетами можна також ознайомитись у буклеті конкурсу.

ПРИЗОВИЙ ФОНД У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії*:
І премія – 20 000 грн,
ІІ премія – 15 000 грн,
ІІІ премія – 10 000 грн.

Переможці також будуть запрошені до участі у міжнародному заході за тематикою розвитку місцевої і регіональної демократії**.

*За сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

** За сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Деталі умов участі у Конкурсі за посиланням. Уточнити інформацію можна за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70. Надіслати запит на електронну адресу: contest@internews.ua.
Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.


Немає коментарів: