неділя, 19 квітня 2020 р.

#EUvsVirus Hackathon — можливість попрацювати у команді з інноваторами з усієї Європи

#EUvsVirus — загальноєвропейський онлайн-хакатон від Єврокомісії у тісній співпраці з країнами-членами ЄС, CASERS та іншими організаторами національних хакатонів з усієї Європи. Це майданчик для комунікації громадянського суспільства, інноваторів, підприємців, студентів, викладачів, навчальних закладів та інвесторів з усієї Європи для розробки інноваційних рішень проблем, пов’язаних з коронавірусом.

У хакатоні беруть участь усі 27 держав-членів ЄС, а також Україна, Норвегія, Ізраїль та Швейцарія, країни, приєднані до програми «Горизонт 2020» (програми ЄС для досліджень та інновацій).Це можливість:

🔥 попрацювати у команді з професіоналами з різних країн, обмінятися ідеями, підходами та досвідом;
🔥 нетворкінгу зі спільнотою інноваторів з усієї Європи;
🔥 попрактикувати англійську мову у міжнаціональному середовищі;
🔥 знайти/створити перспективний міжнародний стартап, якому будуть потрібні ваші знання й навички та у який потенційно можна буде влаштуватися на роботу;
🔥 подивитися зсередини, як влаштована координація такої масштабної події;
🔥 попрацювати та відкрити для себе Slack, Devpost, Miro та інші інструменти;
🔥 представити Україну на міжнародному рівні.

Крім того, рішення переможців будуть запрошені приєднатися до Європейської платформи інноваційної ради, яка сприятиме зв’язкам з кінцевими споживачами (наприклад, лікарнями) та надасть доступ до інвесторів, фондів та інших можливостей фінансування з усієї Єврокомісії.

Основні теми хакатону:

🌱 здоров'я та життя;
💼 збереження бізнесу;
👨💻 дистанційна робота та освіта;
✋ соціальна та політична згуртованість;
💳 digital finance;
✅ інші виклики.

📅 Коли? 24-26 квітня


Реєструватися можна як командою, так і самостійно (перед хакатоном індивідуально зареєстрованих об'єднають у команди за спільними інтересами та набором навичок).
Приєднатися


Немає коментарів: