середа, 28 листопада 2018 р.

Протягом осені Миколаїв відвідали 3 потенційні кандидати на пост ПрезидентаВід початку осені Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала лише три візити потенційних кандидатів на пост Президента до Миколаєва, під час яких політики проводили публічні заходи та давали інтерв’ю на місцевому телебаченні. Візити тривали не більше одного дня.

У жовтні обласний центр відвідав народний депутат України Юрій Дерев'янко (один із лідерів партії «Рух нових сил»). Він офіційно відкрив громадську приймальню політичної партії (орендоване приміщення), яка, до речі, стала першою на південно-східній території країни. Цього ж дня потенційний кандидат відвідав спортивний комплекс «Спартак»(комунальна установа), де зустрівся з тренерами, представниками Федерації лижного спорту України. Основна проблематика зустрічі: аварійний стан приміщення спорткомплексу та трампліну для фрістайлу.
Після цього Юрій Дерев'янко провів зустріч із мешканцями міста у Будинку культури будівельників. Потенційний кандидат на пост Президента офіційно заявив про свою участь у майбутніх виборах, розповів про своє бачення розвитку країни та презентував основні напрямки реформ від «Руху нових сил». Окрім того, він зустрівся з адвокатами міста, обговоривши зміни до законодавства України, спрямовані на поліпшення умов адвокатської діяльності. Також Юрій Дерев'янко мав зустріч із представниками Українського товариства глухих . Основні теми зустрічі: поліпшення умов праці та відпочинку людей з обмеженими можливостями, впровадження програм матеріальної допомоги, які б фінансувалися з міського чи обласного бюджету.
28 жовтня Миколаїв відвідав потенційний кандидат у Президенти України від партії УКРОП Олександр Шевченко. Він переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Миколаївській області. Парламентар отримав 240 голосів підтримки делегатів загальних зборів Миколаївської обласної організації партії, повідомляє офіційна сторінка «УКРОП Миколаївщина» в Facebook. Крім того, Олександр Шевченко взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Завершився візит політика інтерв’ю місцевим телеканалам.
14 листопада до Миколаєва приїздив народний депутат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко, щоб відкрити в місті громадську приймальню. Варто зауважити, що його візит до останнього тримався в таємниці, в тому числі для місцевих журналістів.
Інші міста Миколаївської області кандидати в Президенти України протягом осені не відвідували.
«Дані візити не містять агітаційної складової, оскільки відповідно до ст. 57 ЗУ «Про вибори Президента України», передвиборна агітація розпочинається наступного дня після дня реєстрації кандидата Центральною виборчою комісією . Тому такі візити, скоріше, допомагають політикам підвищити свою впізнаваність серед мешканців Миколаєва», − наголошує Дмитро Баштовий, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Миколаївській області.Дмитро Баштовий,
координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Миколаївській області


Немає коментарів: