середа, 26 вересня 2018 р.

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Миколаєві та Южноукраїнську

1- 3 жовтня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Миколаїв і Южноукраїнськ з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли? 1 жовтня, 13:00 – 14:30 Де? м. Миколаїв, готельний комплекс «Олександрівський» (вул. Нікольська, 25), Прес-центр

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін.
Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, та експертної команди Team Europe (Миколаїв).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/314804202630586/

Що? Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»


Коли? 1 жовтня, 15:00 – 18:00 Де? м. Миколаїв, готельний комплекс «Олександрівський» (вул. Нікольська, 25), Прес-центр

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: - термінологія грантових заявок і тендерів; - хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; - види грантової допомоги; - як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; - принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/693410454378449/

Що? Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Студенти, школярі, активна молодь.


Коли? 2 жовтня, 12:30 – 14:00 Де? м. Южноукраїнськ, Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (бульвар Цвіточний, 5)

Коли? 3 жовтня, 12:00 – 13:30 Де? м. Миколаїв, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (вул. 68 Десантників, 10)

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»


Коли? 2 жовтня, 15:30 – 17:00

Де? м. Южноукраїнськ, Велика зала засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради (бульвар Цвіточний, 9)

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

Що? Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»


Коли? 3 жовтня, 15:00 – 18:00.

Де? м. Миколаїв, Центр підтримки бізнесу (вул. Потьомкінська, 51/1), 1-й поверх

Основні теми заходу: - Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців; - Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні; - Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном; - Консультаційна підтримка та допомога у роботі з міжнародними ринками Центру підтримки бізнесу у м. Миколаїв; - Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців та профільних спеціалістів, що вже успішно працюють на ринку ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу: Микола Чайка, експерт Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) / Наталія Ващиленко, директор Центру підтримки бізнесу (м. Миколаїв) / Олена Коломойцева, менеджер проекту Міжнародний торговий центр / Олександр Голобородий, директор фабрики жіночої білизни «Марсана».

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/323920551702430/


Візит Представництва ЄС до Миколаївської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Юлії Костащук, тел. +38(098) 637-48-47, ykostashchuk@internews.ua або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua або до Ірини Широкової, тел. +38(097)177-24-16, ishyrokova@internews.uaНемає коментарів: