четвер, 30 листопада 2017 р.

Уряд України та ООН в Україні підписали Рамкову програму партнерства на 2018-2022 роки

30 листопада 2017 року, Київ – Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер та Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписали Рамкову програму партнерства між Урядом України та ООН на 2018-2022 роки.

Нова Рамкова програма з очікуваним бюджетом у розмірі 675 мільйонів доларів США визначає основу стратегічного планування та діяльності системи ООН в Україні на наступні п’ять років відповідно до 4-х головних напрямів партнерства:1. Стале економічне зростання, навколишнє середовище і зайнятість.

2. Рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг і соціального захисту.

3. Демократичне врядування, верховенство права і громадська участь.

4. Безпека громадян, соціальна єдність і відновлення з особливим акцентом на Сході.Стратегічна програма, яку розроблено установами системи ООН в Україні та Урядом України у співпраці з представниками громадянського суспільства, експертного середовища й міжнародної спільноти, визначає спільне зобов’язання щодо підтримки процесу реформ, досягнення міжнародних стандартів, Цілей Сталого Розвитку та порядку денного сталого розвитку до 2030 року, виконання Україною умов міжнародних конвенцій, протоколів і норм та документів у галузі прав людини.
Завантажити текст Рамкової програми:


Немає коментарів: