неділя, 14 травня 2017 р.

Фани Євробачення зробили святкування європейської єдності яскравішим

Тисячі киян, гостей міста, та навіть сонні фанати Євробачення зібрались сьогодні на Софійській площі, у серці Києва. Разом із представниками ЄС в Україні та українськими посадовцями вони святкували європейську єдність.
Окрім звуків пісень, обраних від кожної із 28-ми країн-членів ЄС, дорослі та діти могли насолодитись розвагами, що були влаштовані десятьма посольствами країн-членів ЄС, у співпраці із представниками ЄС в Україні та українськими посадовцями. Посольство Італії навіть запропонувало автентичне італійське морозиво.
Посол ЄС Хюґ Мінґареллі під час старту святкувань до Дня Європи на Софійській площі сказав таке: «Ми святкуємо День Європи у Києві та по всій Україні як символ нашої спільної історії, цінностей, які ми поділяємо, а також прагнень до ще ближчої асоціації. Зрештою, ми ж Сильніші Разом! За кілька тижнів зв’язки між людьми та підприємствами отримають нове посилення. Всі українці, що мають біометричні паспорти, зможуть подорожувати до 30-ти країн Європи без віз. Це — заслужене досягнення, яке наочно ілюструє темп здійснення реформ в Україні».

«Останні кілька днів були надзвичайними в світлі святкування зв’язків між Україною та Європою», — сказав Кястутіс Ланчінскас, голова Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні. «Київ вітав тисячі гостей Євробачення. Зараз ми стоїмо у одному із найважливіших історичних місць Європи — на Софійській площі — і насолоджуємось нашим спільним спадком. Я вірю в те, що процес європейської інтеграції є потужним стимулом до реформ та прийняття найкращих європейських практик. Я є гордим, що Консультативна місія ЄС підтримує Україну в трансформації органів суспільної безпеки, аби вони були більше прислухались до потреб українських громадян».

Святкування Дня Європи було організоване Представництвом ЄС в Україні, Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) в Україні, Міністерством закордонних справ України та Київською міською державною адміністрацією. Подія розпочалась о 12:00 із промов Іванни Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, мера Києва Віталія Кличка, а також Голови Представництва ЄС в Україні Хюґа Мінґареллі.


Немає коментарів: