субота, 14 січня 2017 р.

Хто вбив Шеремет Людмилу Олександрівну?

Шеремет Людмила, лікар-анестезіолог, активістка Евромайдану. Убита 19 лютого 2014 року автоматною чергою з будівлі Хмельницької СБУ.
19 лютого у Хмельницьку під СБУ був мітинг, і мирних мітингувальників хмельницькі сбу-шники розстріляли з автоматів. В той час жінка стала на коліна і благала, щоб не стріляти в людей, їй влучили у голову.
Шеремет Людмила Олександрівна народилася в місті Макіївка Донецької області. Своє життя присвятила мирній і найблагороднішій справі – лікуванню людей. Вона дарувала їм здоров'я, рятувала життя.
Коли розпочалися мітинги за євроінтеграцію, а пізніше за права та свободи, мало не щодня ходила на хмельниць
кий Майдан. З кожної пенсії віддавала гроші на підтримку мітингувальників, носила продукти. Казала: «Краще я зайвий раз не поїм, а дітям допоможу».
..У 2004 році була на київському Майдані. Мій син, якому тоді було 5, разом з усіма скандував: «Разом нас багато!..» Тоді моя нова шуба, як і частина теплих речей, перекочували на Майдан. 

Мама, як і всі Скорпіони, була бійцем, безкомпромісною, ніколи і ні перед ким не прогиналася. Таких принципових не дуже люблять і кар'єру вони, як правило, не роблять. Тому пішла на пенсію з посади рядового лікаря. Але вдома не сиділа: займалася дачею, вирішувала чиїсь проблеми... Останніх три-чотири роки я взагалі відчувала, що вона не лише моя мама, а й усіх нужденних і знедолених: як людей, так і тварин...», — розповіла донька Людмили Олександрівни Ірина.
19 лютого 2014 року мітингувальники прийшли під стіни будівлі Служби безпеки України у Хмельницькій області, щоб дізнатись, що саме вночі спалювали у дворі управління, які документи, які матеріали. Під час спроби мітингувальників потрапити до приміщення через центральний вхід пролунала черга з автоматичної зброї з боку СБУ. Людмила Шеремет, яка стояла попереду, отримала важке вогнепальне поранення у голову.
У СБУ-шників, які працювали 19 лютого 2014 року в місті Хмельницькому, є прізвища?

Вони покарані за використанні автоматичної бойової зброї проти мирних мітингувальників, за вбивство людей? Вони сидять?14 січня 2017 року                                          Грудініна Наталя МиколаївнаНемає коментарів: