понеділок, 14 листопада 2016 р.

«Артхаус Трафік» відкриває кіноклубам безкоштовний легальний доступ до фільмів

У рамках проекту «Артхаус Клуб» організатори некомерційних кіноклубів отримують доступ до фільмів, які виходили в український прокат впродовж останніх років.
На онлайн-платформі, після реєстрації та автентифікації, організатори кіноклубів матимуть безкоштовний доступ до фільмів компанії «Артхаус Трафік». У каталозі представлені такі стрічки як «Юність» Паоло Соррентіно, «В центрі уваги» Тома МакКарті, «Любов» Гаспара Ное, «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, альманах короткометражних фільмів «Мудаки. Арабески» та інші. Іноземні стрічки представлені в українській озвучці або з українськими субтитрами.

Денис Іванов, директор компанії «Артхаус Трафік: «Кіноклуби – це основа кінокультури в Україні. Критики, режисери, організатори фестивалів, прокатники – зараз усі вони виходять із кіноклубів. Тому підтримуючи цей аматорський рух, ми закладаємо фундамент майбутнього кінопроцесу». 
Права надаються безкоштовно тим кіноклубам, вхід до яких є вільним для відвідувачів та в яких не здійснюється продаж напоїв, їжі, книжок, сувенірної продукції тощо та відсутня реклама комерційних торгівельних марок.

«Артхаус Клуб»: http://club.arthousetraffic.com/  


Немає коментарів: