вівторок, 12 січня 2016 р.

КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ ЕСЕ "ДЕ Я І КОНСТИТУЦІЯ?"
Завдяки студентським мирним "євромайданам", які на межі 2013-2014 років переросли в загальносуспільне повстання проти корумпованого режиму та системних порушень прав людини, відкрився шлях до глибоких реформ.

Проте у суспільстві залишилися відкритими питання:

– Для чого нам – громадянам – Конституція?

– Чи вважаємо ми Конституцію важливою для нашого повсякденного життя?

– Чи здатні ми укласти суспільний договір (конституцію) та виконувати його положення?

– Як змусити владу дотримуватися Конституції?

– На що ми готові піти заради виконання нашої Конституції?

Якщо ти Студент з активною життєвою позицією, запрошуємо тебе взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських есе "Де Я і КонституціЯ?", який розпочинається 15 грудня 2015 року.

На переможців чекає нагородження дипломами, ознайомчий візит до Верховної Ради України, можливість пройти стажування в провідному аналітичному центрі Центр політико-правових реформ і громадській коаліції Реанімаційний пакет реформ, аби з нашою допомогою втілити свої ідеї в життя.

Для участі в конкурсі підготуй та подай креативне есе в рамках однієї з таких тематик:

• "Конституція як завершення революції";

• "Як змусити владу дотримуватися Конституції?";

• "Конституціоналізм як ідеологія успішного розвитку України".

Обсяг есе – до 8 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman, кегель 14 pt з інтервалом 1,5 між рядками, з відступами від країв аркуша по 2 см зліва та згори і по 1,5 см знизу та справа. У разі використання літератури та інших джерел посилання на них обов’язкове.

Роботи приймаються до 15 березня 2016 р. на електронну адресу centre@pravo.org.ua. У темі листа потрібно вказати "Конкурс есе", а в тексті листа – зазначити коротку інформацію про учасника конкурсу (прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, назва вищого навчального закладу та факультету, курс, контактна інформація).

П’ять переможців конкурсу обере експертне журі. Результати конкурсу буде повідомлено до 15 квітня 2016 р. на сайті www.pravo.org.ua.

Якщо тобі потрібна додаткова інформація, звертайся за електронною адресою anna.barikova@pravo.org.ua до експерта Центру політико-правових реформ Анни Барікової.

Цей проект “Зміцнення ролі громадянського суспільства в конституційному процесі через проведення інформаційної кампанії” виконується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Немає коментарів: