![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhv6zF3eJRhER5kc3RVGA8Zbq0GAnI2iuv6gKp8Sj9_0q9cLT6upQStKaVW71WgA6INaLbffy4ninGrHHrUVKg8I67HrPFB0zOJ9NRAlqzZb7ClGaxtOr5cok202YwcDbfecMISQz1Tx96H/s640/blogger-image-164577448.jpg)
Молода жінка була в демократичному русі ще з часів Померанчевоі революції. Під час Євромайдану Вікторія Вікторівна "билась як лев" в судах, як адвокат захищая патріотів від переслідувань регіоналів, які два созиву облради були більшостью.
Серед представників 7 партій цього скликання Миколаївської облради не знайшлось більш фахового депутата, ніж ця 30-річна представниця БПП"Солідарність". Кажуть, й голова ОДА, котрий має досвід спільної роботи з нею, був дуже радий обранню В.Москаленко.
Молоді люди вже були у керма Миколаївської облради, але молодої жінки ще ні. Чекаємо реальних змін в регіональному законодавчому органі, а не перерозподіл ресурсів "для своїх".
В.Головченко.
Немає коментарів: