понеділок, 20 жовтня 2014 р.

«Українські жінки і конфлікт на сході України»

З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і проведення кампанії «16 днів активізму проти гендерного насильства», ООН в Україні спільно з Українським жіночим фондом планують провести фотовиставку, яка розповість історії жінок в контексті збройного конфлікту на Сході України.
 Запрошуємо фотографів надсилати фотографії для участі у виставці до 26 жовтня 2014 року на адресу: lompas@unfpa.org
 Фотографії можуть ілюструвати участь жінок у конфлікт, й те як на них впливають бойові дії. Організація Об'єднаних Націй представить вибрані фотографії під час виставки, а також на сайті та у соціальних медіа.


Ось кілька прикладів тем фото, які можуть увійти до експозиції (усі ці теми мають бути пов’язані з конфліктом на Сході України): 

• Жінки-журналістки; 
• Жінки, які здійснюють догляд за дітьми; 
• Жінки-солдатки; 
• Жінки-волонтерки; 
• Жінки-лікарі; 
• Зниклі жінки; 
• Жінки-активістки; 
• Внутрішньо переміщені жінки.

Вимоги до подачі фотографій  

Надсилайте Ваші фотографії з передачею права використання Фондом народонаселення ООН до 26 жовтня 2014 року, слідуючи нижче наведеним вимогам (без винятків):
Ø    Висока роздільна здатність  та висока якість фотографії розміром 1024 пікселі й більше (у висоту чи ширину). Будь ласка, надсилайте  фотографії високої якості (щонайменше 1 Мб)
Ø    Приймаються фотографії у форматах JPG та JPEG
Ø    Кожна фотографія повинна містити підпис: ім’я фотографа та назву організації (якщо можливо)
Ø    Кожна фотографія повинна містити унікальний, детальний заголовок з описом того, що відбувається на фото 
Ø    Фотографії повинні бути подані фотографом або з його згоди. 
Ø    Ми не прийматимемо фотографії з накладним логотипом або текстом. Фотографії надіслані у текстовому документі Word або PDF не прийматимуться. Надсилайте лише фотографії.
Надсилаючи фотографії, Ви надаєте ООН право використовувати його у поточній та майбутніх кампаніях. 

Застереження

Надсилаючи свої фотографії Ви:
                          
1.                  Засвідчуєте, що Ви володієте авторським правом фотографа, й що це оригінальна робота (або надіслана з дозволу).
2.                  Засвідчуєте, що Ви маєте дозвіл використовувати візуальне зображення будь-якої особи, яку можна ідентифікувати чи будь-якого приміщення на фотографії, й дозвіл на опублікування, що передбачено правилами конкурсу. 
3.                  Погоджуєтесь, що ООН не буде нести відповідальність за порушення прав третіх осіб на фотографії, морально чи інакше, які можуть виникнути в результаті Ваших дій або бездіяльності, і що Ви компенсуєте ООН всі судові витрати, претензії, збитки, які можуть виникнути в результаті порушення Вами правил конкурсу. 
4.                  Даєте ООН право на використання фотографії, і в цьому, згодні, що ООН може використовувати фотографію для цілей конкурсу, а також для подальшого відтворення на веб-сайтах та в інших матеріалах на розсуд ООН (фотографії будуть використані в разі необхідності).

Інформацію про включення фотографії до виставки буде опубліковано на веб-сайті www.unfpa.org.ua


Немає коментарів: