понеділок, 9 червня 2014 р.

В Україні запустили сайт для написання листів народним депутатам


В Україні запрацював веб-сайт napyshy.org, за допомогою якого можна надіслати звернення народному депутату, повідомляє MediaSapiens.

На сервісі доступні онлайн-форми та зразки публічного звернення, прохання про допомогу або повідомлення про порушення закону. Інтернет-користувачеві необхідно лише заповнити їх відповідно до своєї ситуації.

У правилах користування ресурсом автори сервісу зазначають, що «кожен громадянин повинен розуміти, що звернення, надіслане електронною поштою нічим не відрізняється від звернень, надісланих поштою чи переданих до його приймальні». Отже, для розгляду звернення громадянин має зазначити своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу та номер телефону.

Як повідомили MediaSapiens адміністратори ресурсу, із дня запуску сайту 27 травня до 3 червня громадяни за його допомогою написали 189 звернень.Частина з них опублікована на сайті. Однак публікація відбувається лише у тому разі, якщо користувач сам захоче зробити своє звернення публічним.

Ініціатива щодо створення такого сервісу належить народному депутату України Ользі Бєльковій. Реалізацію цієї ідеї забезпечили програмісти-волонтери Іван Пасічник, Олексій Петренко та Антон Дятлов.


Немає коментарів: