вівторок, 3 вересня 2013 р.

Представництво ЄС в Україні запрошує регіональних журналістів у прес-тур до Миколаєва

12 вересня Представництво Європейського Союзу в Україні, Фонд «Єврорада» та Національна спілка журналістів України запрошують регіональних журналістів відвідати Миколаїв для участі у одноденному прес-турі та тренінгу, присвяченому висвітленню теми ЄС в українських медіа.


У рамках прес-туру учасники також матимуть нагоду поспілкуватися із Послом ЄС, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінським та іншими дипломатами країн ЄС. У програмі прес-туру участь на відкритті всеукраїнської інформаційної кампанії Представництва ЄС "Будуймо Європу в Україні" (включає вуличний театр).

Учасники прес-туру також відвідають тренінг з
євроінтеграції, на якому досвідчені фахівці-тренери проаналізують типові стереотипи та помилки у висвітленні відносин України-ЄС та євроінтеграції України у ЗМІ, питання нинішнього стану відносин між ЄС та Україною, а також поступ у підписанні та виконанні Угоди про асоціацію. Крім того, учасники побувають на виставці карикатур від «Вуличного університету», який організовує Інститут світової політики за участі Посла ЄС.

Запрошуємо українських регіональних журналістів до участі у прес-турі та тренінгу:

Що? - Прес-тур, спілкування з Послом ЄС та тренінг з євроінтеграції;
- Старт всеукраїнської інформаційної кампанії Представництва ЄС "Будуймо Європу в Україні", зокрема виступ вуличного театру "Європа на твоїй вулиці";
- Офіційне відкриття вуличного університету «Є краща сторона Європи» (організатор: Інститут Світової Політики) за участі Посла ЄС;
Коли? 12 вересня 2013 року.
Де? Миколаїв

Тренери: Давід Стулік, Прес-аташе Представництва Європейськоїго Союзу в Україні, Володимир Єрмоленко, директор Європейських програм МГО «Інтерньюз-Україна», доктор політичних студій (EHESS, Париж); Людмила Ямщикова (координатор Громадського руху «Ми – європейці»)

Звертаємо Вашу увагу, що участь у прес-турі відбуватиметься лише за попередньої реєстрації. Кількість учасників обмежена. Якщо кількість заявників перевищить кількість доступних місць, відбір відбуватиметься за такими критеріями: а) відповідність спеціалізації журналіста тематиці тренінгу; б) представлення якнайбільшої кількості регіонів України.

Для участі у прес-турі необхідно до 5 вересня (четвер), 20:00 заповнити та надіслати ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ.

Підтвердження участі у тренінгу відібрані учасники отримають 6 вересня (до 18.00).

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора прес-туру Олесі Мигаль:omygal@internews.ua або за тел. +38 (097) 516 11 36

Джерело : Delegation of the European Union to Ukraine

 Немає коментарів: