четвер, 11 жовтня 2012 р.

Майбутне починається з молоді

В жовтні активна молодь збиратиметься на найголовніші молодіжні події року – молодіжні форуми. Учасником молодіжних “Форумів Майбутнього 2012” (ФМ 2012!) може стати будь-яка молода людина яка прагне впливати на майбутнє України.
«ФМ 2012!» відбудеться в 7 студентських містах. В кожному місті збереться до 200 лідерів, активістів та членів молодіжних громадських організацій та рухів, студентських самоврядних організацій та звичайних молодих людей з активною громадянською позицією з усієї України.
Дати проведення форумів:
10 жовтня – Львів,
11 жовтня – Тернопіль,
13 жовтня – Одеса,
14 жовтня – Ялта,
15 жовтня – Дніпропетровськ,
16 жовтня – Харків,
17 жовтня – Київ.

Форуми проводяться за ініціативою громадського руху Чесно та кампанії Молодіжна Варта.

Метою форумів є донесення до молоді їхньої ролі у розбудові громадянського суспільства та впливі на владні структури у державі.

В рамках форуму молодь:

- дискутуватиме про доброчесність кандидатів у народні депутати;
- обговорюватиме що зробила за 5 років Верховна Рада для молоді і що ми можемо зробити для якісного оновлення складу Парламенту;
- поділиться досвідом дієвих інструментів для досягнення змін у нашій країні.

На заходах будуть презентовані результати дослідження кампанії ЧЕСНО “Фільтруй Раду!” – громадський аудит політиків, звіт щодо результатів кампанії Молодіжна Варта про виконання обіцянок щодо молоді. Також буде можливість поспілкуватися з відомими журналістами, діячами культури, політологами, громадськими активістами та міжнародними експертами і висловити своє бачення ролі молоді у розбудові нашої країни.


Немає коментарів: