вівторок, 12 червня 2012 р.

Запрошують на службу Богу

Чернівецький православний богословський інститут – вищий навчальний заклад, що готує бакалаврів за спеціальністю 6.02.03.04 ”Православне богослов’я“(термін навчання 4 роки) та магістрів за спеціальністю 8.02.03.01.03 ”Православне богослов’я“ (термін навчання 1,5 роки) оголошує набір на 2012/2013 навчальний рік.
В інституті функціонує богословсько-філологічний факультет. На факультеті існує п’ять кафедр: Богослов’я, Священного Писання, Церковної історії, Філології, та Гуманітарних, соціальних і природничих наук. Інститут готує фахівців з спеціальності: „Православне богослов’я”.

Підготовка фахівців за спеціальністю 6.020304 “Православне богослов’я” здійснюється на кафедрі „Богослов’я”.

Студенти опановують комп’ютер (підтримка православних інтернет-ресурсів, православне програмне забезпечення, обслуговування комп’ютерної техніки та інше).

В інституті кожної суботи проводиться день відкритих дверей. Бажаючі можуть ознайомитись з навчальним процесом, поспілкуватися зі студентами, отримати консультації.

В інституті можуть навчатися особи, які мають неповну та повну середню освіту.

Після закінчення терміну навчання студенти отримають диплом церковного зразка.

Кращі студенти отримують направлення на навчання до університетів країн Західної Європи та Америки. Здібні до наукової діяльності можуть продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі при інституті.

Навчальний процес здійснюється у корпусі, де працюють 15 лекційних аудиторій та спеціалізованих лабораторій перекладу, комунікації, редагування. Загальна площа приміщень, що використовуються для проведення навчально-лабораторних занять, адміністративних, господарських та інших потреб, становить 1050 м2.

Підрозділи інституту мають можливість вести навчальну роботу, отримувати наукову інформацію, користуватись бібліотечними фондами всього світу. Комп’ютери об’єднані в єдину мережу, яка підключена до Інтернету. В інституті є бібліотека, читальний зал, актовий зал, спортзал, кухня, їдальня, медпункт. На базі навчального закладу організовано хор.

Навчальний корпус інституту під’єднаний до інженерних мереж (газ, водогін, каналізація, тепломережі, електропостачання, слабкострумні мережі).

Інститут продовжує розвиватися: будує новий п’ятиповерховий корпус загальною площею 1550 м2. У ньому розмістяться церква в честь Трьох Святителів, спальні і побутові кімнати, бібліотека, читальний зал, археологічний музей, та інші приміщення.

Поступаючим потрібно здати в канцелярію інституту слідуючі документи:

1. Прохання на ім’я ректора ЧПБІ.

2. Анкета на бланку (заповнюється під час подання документів).

3. Автобіографія.

4. Чотири фотокартки.

5. Документ про народження (оригінал та дві копії).

6. Документ про освіту ( оригінал та дві копії).

7. Медичну довідку (форма 086у для поступаючих у ВУЗ).

8. Довідку про хрещення.

9. Довідку про шлюб (одруженим).

10. Рекоминдацію єпархіального архієрея або парафіяльного священика Української Православної Церкви.

Документи приймаються з 1 травня до 12 липня.

Співбесіда та всупні іспити розпочнуться з 13 липня.


Немає коментарів: