вівторок, 2 липня 2024 р.

У прокат вийде сімейний мультфільм «Ніна та секрети Їжачка»

Гіт цьогорічного Чілдрен Кінофест покажуть в українських кінотеатрах.


18 липня в обраних українських кінотеатрах розпочнуться покази французької сімейної анімації «Ніна та секрети Їжачка» – фільму з офіційної програми головного анімаційного фестивалю світу в Аннесі (Франція), а також із дитячої програми фестивалю в Локарно 2023-го року. Вперше в Україні стрічку показали у межах кінофестивалю кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест.


Прокат стрічки обмежений — подивитися її можна буде лише в обраних кінотеатрах у короткий проміжок часу. Розклад незабаром з’явиться на сторінці фільму.


Фільм розповідає про дівчинку Ніну. Вона переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Анімацію створили не новачки. За плечима творчого дуету Алена Ґаньоля і Жана-Лу Фелісіолі номінований на премію «Оскар» мультфільм «Кіт у Парижі» та гіт Чілдрен Кінофесту 2016 – «Хлопчик-фантом».


Маленькі та дорослі глядачі й глядачки в Україні зможуть подивитися фільму в українському озвученні. А в оригінальній французькій версії одну з героїнь озвучила акторка Одрі Тоту, відома своїми ролями в «Амелі» та «Коко Шанель».


На IMDb оцінка фільму складає 7,0 з 10. На Letterboxd рейтинг становить 3,5 з 5. Видання Otakunoculture після світової премʼєри зазначили, що в цій анімаційній стрічці «Усе має атмосферу стилю Стівена Спілберга, а чарівна взаємодія між дівчинкою та хлопчиком, який їй допомагає, — сама по собі магічна».


Немає коментарів: