середа, 5 червня 2024 р.

“Двіжуй за дітей” – фонд savED стартував фандрейзингову кампанію і закликає об’єднуватись задля відновлення освіти
Благодійний фонд savED запустив літню кампанію, аби заручитись підтримкою бізнесів на облаштування укриттів і тимчасових шкіл в деокупованих громадах та зібрати кошти на рюкзаки з необхідним для навчання під час відключень. Лейтмотивом кампанії став заклик #Двіжуй_за_дітей, а всі активності фонд об’єднує у “Двіж”.


“Двіжувати за дітей – це допомагати відновлювати доступ до освіти різними шляхами і способами.
 Двіж – це і про фінансову допомогу (донатом, міні-збором, відсотком від прибутку бізнесу тощо), і про будь-які активності заради українських дітей. Ми закликаємо двіжувати за дітей, а масштаб, спосіб і формат кожен може обрати власний” – зазначила співзасновниця благодійного фонду savED Анна Новосад.


“Двіжуй за дітей” – продовження започаткованої фондом минулого літа кампанії “До школи знов”, метою якої є повернення дітей до навчання. Минулого року фонд разом із партнерами збирав кошти на укриття та освітні простори на Миколаївщині та Чернігівщині. Результати кампанії – найбільше укриття серед шкіл Миколаєва та тимчасову школу в Червоній Долині (Миколаївщина) фонд разом із партнерами відкрили минулого тижня.


Мета ж цьогорічної кампанії – об’єднати максимальну кількість українців навколо відновлення освіти. Разом із тим фонд збирає кошти на #двіжові_рюкзаки, наповнені необхідним для навчання в умовах блекаутів. Фонд закликає до партнерства бізнеси та меценатів, аби разом облаштувати укриття і тимчасові школи у громадах, що постраждали від війни.


“Екофлоу, ноутбуки, автономне освітлення — це рятівне приладдя залишається розкішшю для українських родин з небагатих прифронтових громад. Почасти єдина опція навчання там – це зум зі старенького смартфона мами чи тата. Тому ми стартуємо збір на рюкзаки з базовими, але дуже потрібними речами, аби діти мали можливість навчатись. Разом з тим минулорічний кампейн показав, що об’єднуючись із різними партнерами нам вдається створювати для дітей неймовірно круті освітні простори там, де від освіти залишились лише руїни. А щоб долучитись до великих справ можна інвестувати і досить невеликі гроші. Тому запрошуємо бізнеси до колаборацій – разом ми вигадагаємо спосіб влаштувати “двіж” заради освіти” – зазначила керівниця відділу партнерств фонду savED Олександра Шевченко.
Як долучитись до кампанії #Двіжуй_за_дітей:


Задонатити на #Двіжові_рюкзаки


Більше про збір на рюкзаки можна дізнатись на сайті savED.

Донатити можна тут.Підтримати інформаційно чи стати амбасадором кампанії


Двіжувати треба гучно, тож фонд запрошує інфлуенсерів, зірок шоубізнесу, авторів подкастів і ютуб-проєктів, стендаперів, ведучих, редакторів і журналістів та цілі медіа долучатись та разом із нами двіжувати за дітей.


Зібрати чи задонатити на укриття та тимчасові освітні простори на Харківщині, Чернігівщині і Дніпровщині


На залучені кошти фонд планує облаштувати тимчасову школу в Апостолово (Дніпровщина), укриття в Городні (Чернігівщина), укриття в Печенігах та Балаклії (Харківщина).


Долучитись до #Двіжових_освітніх_мандрів


Поїхати в маленьку громаду на Миколаївщині та провести для тамтешніх дітей ',' організувати для них майстерку чи мініконцерт, або просто поспілкуватись – це теж двіж. Фонд savED запрошує долучатись до активностей кампанії та вирушати в освітні мандри до дітей.


Контакти фонду info@saved.foundation.

Давайте двіжувати за дітей разом!
Немає коментарів: