вівторок, 18 червня 2024 р.

Олег Сенцов зняв новий фільмПеред світовою премʼєрою нового фільму Олега Сенцова «Реал», що відбудеться на фестивалі в Карлових Варах (Чехія), команда презентувала трейлер. Випадково знятий бій став повним метром та показує, як каже Сенцов, життя на війні та її справжнє обличчя без прикрас та фальші.


Офіційний український трейлер


З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Олег Сенцов доєднався до українського війська та воював на південно-східному фронті. Улітку 2023 він випадково зняв один із боїв, коли його БТР був уражений ворогом. Олег опинився в найближчий траншеї та за допомогою радіозв’язку намагався організувати евакуацію частини свого підрозділу, який був під обстрілом, майже без боєприпасів, на позиції під кодовою назвою «Реал».


«Фільм Сенцова — це унікальний захоплюючий досвід, який пропонує гіпердокументальний погляд на реальність війни очима одного безпосереднього її учасника», – коментує стрічку Карел Ох, арт-директор міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах (Чехія), де відбудеться світова премʼєра.


Фільм «Реал» — українсько-хорватська копродукція. Продюсери: Олег Сенцов («Край Кінема»), Денис Іванов («Артхаус Трафік»), Майк Дауні (Downey Ink), Борис Т. Матич і Лана Матич (Propeler Film).

  Стрічка створена за підтримки Європейського Фонду Солідарності З Українськими Фільмами, Проєкту «Документування України», ініційованого Інститутом гуманітарних наук (IWM, Відень), програми FILMBOOST від Deutsche Filmakademie у співпраці з ГО «Докудейз», Міжнародного фонду «Відродження».


Немає коментарів: