четвер, 14 березня 2024 р.

Жовтневе водосховище, яке хочуть відновити за €80 млн
Старе міське Жовтневе водосховище, яке "зачинили" ще в часи другої каденції мера Чайки, нарешті хочуть відновити за €80 млн.
Що ще могли вигадати у міськвиконкомі за 2 роки?
Нічого свіжого! Купу європейських грошей засвоїти й у балку з глиністими берегами "спустити". А головне -  передати водосховище «Миколаївводоканалу», де фах менеджменту аж зашкалює!

У Миколаєві створили комісію з проведення інвентаризації Жовтневого водосховища з метою його оцінки та передачі на баланс КП «Миколаївводоканал».

Відповідне розпорядження видав міський голова Олександр Сєнкевич.

Згідно з документом, управлінню комунального майна Миколаївської міської ради необхідно забезпечити передачу водосховища на баланс МКП «Миколаївводоканал».

Управлінню земельних ресурсів – вивчити питання передачі земельної ділянки у постійне користування.

Департамент житлово-комунального господарства має забезпечити організацію проведення інвентаризації, у т.ч. складання актів та інших документів.

Відповідальність за виконання цього розпорядження покладено на заступника міського голови Юрія Андрієнка, який і очолить створену комісію.

Нагадаємо, відновлення Жовтневого водосховища розглядається як альтернативне джерело питної води у Миколаєві. Тривалість проєкту – 24 місяці. Його вартість становить 84 млн євро.
Чому це рішення не можна було оформити у березні 2022-го ніхто не пояснює на Адміральській!
В.Інгульский.


Немає коментарів: