«Підготовка до виставки - це завжди відповідальний процес. Коли це абстракція - втричі відповідальніше. Кольори, лінії, плями, форми та текстура - абсолютний відрив від реальності. Але МИ, як завжди разом, знаходимо оптимальні рішення…» - зазначає адміністрація музею.
Виставку відвідало дуже багато людей, одним із подарунків Дар’ї стала картина юного художника Армана Нестеренко.
Вікторія Білоус, студенка ОЮА,
фото з арт-видання «ARTCHILLI»
Немає коментарів: