понеділок, 29 січня 2024 р.

Триває прийом заявок на національний конкурс«Благодійна Україна-2023» –«Благодійність на захисті України»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголосили 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».
Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних
суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Цього року заявки на конкурс приймаються у 21 колективну, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку та разом з додатковими матеріалами надіслати її на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна» до 30 квітня 2024 року.

Кожна подана на конкурс заява буде оцінена незалежною Національною експертною радою конкурсу. У кожній із 27-ми номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться в червні 2024 року у Києві. Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – диплом та
унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Умови участі у конкурсі, перелік номінацій, конкурсна заявка за лінком 
на сайті: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

Заявки надсилайте на оновлену поштову скриньку: konkurs@blagoukraine.org


Немає коментарів: