середу, 8 листопада 2023 р.

У Миколаєві відкрили офіс відновлення та розвитку

Годинника розбила російська ракетаУ понеділок, 6 листопада, у рамках діяльності Регіонального офісу
міжнародного співробітництва (РОМС) в Миколаєві відбулося відкриття офісу відновлення та розвитку.

Участь у заході взяли начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов, директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександр Корольов, а також в онлайн-режимі радник заступника керівника Офісу Президента України Артем
Гусак. Керівник Миколаївського офісу UST Дмитро Тарасенко виступив модератором цієї зустрічі.

Іноземну сторону представляли Надзвичайний і Повноважений Посол Миколаєва в Україні Олє Егберг Міккельсен та постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє.

У рамках зустрічі сторони обговорили особливості координації діяльності з відновлення та розвитку громад та територій Миколаївської області, їх нагальні потреби та наявні проблеми, а також особливості роботи РОМС у Миколаєві.

Віталій Кім зазначив, що тісна співпраця з Королівством Данія та ПРООН в Україні почалася ще з початку повномасштабного вторгнення, і завдяки їх підтримці вдалося відкрити таку потужну платформу для взаємодії, як офіс відновлення та розвитку.

«Офіс відновлення та розвитку значно полегшує процес комунікації та взаємодії з нашими іноземними партнерами. Все, що ми вже встигли зробити для покращення життя жителів міста та області є результатом вашої небайдужості та бажання допомогти. Тож хочу подякувати вам за всебічну підтримку нашого регіону», - додав він.

Зі своєї сторони Олє Егберг Міккельсен та Яко Сільє запевнили, що задля наближення дня нашої Перемоги, на яку очікують не тільки українці, інтенсивність підтримки буде лише зростати, а невтомна праця - посилюватись.


Немає коментарів: