четвер, 16 листопада 2023 р.

Представники Міжнародної організації з міграції завітали до Миколаєва з робочим візитом



У середу, 15 листопада, у рамках діяльності Регіонального офісу
міжнародного співробітництва (РОМС) до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація Міжнародної організації з міграції (МОМ) на чолі з керівником офісу МОМ в Одесі та Миколаєві Романом Андрушком.

До складу делегації увійшли керівник проєкту МОМ Ніколас Вуд та асистенти проєкту МОМ в Україні Інга Гезелян і Світлана Капошко.

У межах візиту відбулась зустріч із директором департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександром Корольовим, керівником Миколаївського офісу UST Дмитром Тарасенком та радницею начальника Миколаївської ОВА Неллі Яровенко.

Так, сторони обговорили діяльність відділу МОМ у Миколаєві, зокрема реалізацію проєкту для покращення навичок написання грантів та бюджетування «Людський вимір - інклюзивні дані для стабільності та розвитку», а також проєкту з посилення підтримки українських ветеранів війни та їхніх сімей «Шлях стійкості».

Олександр Корольов проінформував представників делегації про пріоритетні потреби громад області, що особливо важливі напередодні зимового періоду, наголосивши, що важливу роль у їх забезпеченні сьогодні відіграє саме оперативність.

«Для нас дуже важлива готовність до оперативного реагування на екстрені ситуації під час проходження опалювального сезону та можливість невідкладного реагування на поточні потреби. Цьому сприятимуть наявності необхідного запасу матеріалів, генераторів, палива тощо», - зазначив він.

Своєю чергою Неллі Яровенко розповіла про впровадження на території Миколаївщини пілотного проєкту «Помічник ветерана» на базі відкритого Центру ветеранського розвитку, його основні задачі, функції та принципи.

Зі своєї сторони керівник проєкту МОМ Ніколас Вуд запевнив, що їх організація націлена на продовження плідної співпраці та гуманітарної діяльності, а також висловив готовність до надання необхідної інформації за потреби.


Немає коментарів: