середа, 1 листопада 2023 р.

ЦЕ НЕ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД – В ОДЕСІ ПРОЙДУТЬ ПОЕТИЧНІ ЧИТАННЯ МЕРИДІАН
3-5 листопада в Одесі в культурному центрі «UNION» на Троїцькій вулиці, 43 пройдуть Поетичні читання Meridian Odesa – масштабна літературна подія за участі провідних українських літераторів та волонтерів.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

“Хочу всіх попередити – це не розважальний захід, ми просуваємо українську культуру, в нас приймають участь ті, хто працює на перемогу і навіть захищає Україну зі зброєю в руках”, – зазначив організатор події.

У рамках триденної культурної події відбудуться презентації книжкових новинок України, серед яких поетичні збірки «[dasein: оборона присутності]» Ярини Чорногуз, «Дні тривог» Анатолія Дністрового та «БУКWAR» Галини Крук, збірка документальної воєнної прози «Точка нуль» Артема Чеха, збірка оповідань Романа Малиновського «Солодке життя», книжка есеїв Валерія Пузіка «З любов’ю – тато!», книжка «Бурчак» Тараса Прохаська та антологія «Воєнний стан», передмову до якої написав Головнокомандувач Збройних сил України – генерал Валерій Залужний.

Крім того, в рамках читань у підземних галереях культурного центру можна буде подивитися виставку «Картини, що стали книжками». Експозиція включає живопис представників вищої художньої ліги України – Матвія Вайсберга, Олени Придувалової, Влодка Костирка, Катерини Косьяненко, а також графіку Сергія Жадана. Ці роботи стали «обличчями» книжок Юрія Андруховича, Андрія Любки, Тараса Прохаська, Сергія Жадана і Олександра Ройтбурда.

Після Одеси читання “Меридіан” пройдуть в українських містах ближче до фронту: 6 листопада в Миколаїві, 7 листопада – в Херсоні, а 8 – в укритті “Незламний Хаб” в Запоріжжі.


Немає коментарів: