понеділок, 23 жовтня 2023 р.

В Одесі вирішили надихнути підлітків на обговорення суспільно значущих питань
Спільнота декількох громадських організацій, а також журналісти блогери з Одеси вже три тижні реалізовують проєкт «Демократія очима дітей».
Діти визначили цікаві теми, поділилися на команди: це майбутні «знімальні групи», які створять відеоролики. Найбільш гострими для наших учасників виявилися теми кібербулінгу, гендерної нерівності, вигоряння у школі, свободи слова та расизму.

Журналісти розповіли учасникам про перевірку інформації, небезпеку фейків і написання сценаріїв, а гостросюжетна (без перебільшень) гра «Червона шапочка» навчила дітей дивитися на ситуацію з різних точок зору.


Паралельно команди працюють над сценаріями, фільмування і монтажем роликів. Робота відбувається онлайн під наглядом наших менторів.

Діти – це океан енергії... коли їм цікаво і весело. Вже планується другий набір на проєкт «Демократія очима дітей». Його учасником може бути і ваша дитина!

Щоб дізнатись більше приходьте вже наступної суботи на сімейний захід "Слово дітям!"

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/43xFc43U5BgvDKC49

Проєкт здійснюється ГО Змістом за підтримки БО Українська освітня платформа, у партнерстві з Добропільський центр молоді ДОБРО, Краудфандингова платформа Моє Місто, Благодійний Фонд "Мами Одеси", Caritas Odesa UGCC, Благодійний міжнародний фонд "Оновлена Україна", а також Суспільне Одеса.Немає коментарів: