вівторок, 12 вересня 2023 р.

Конференція про інформаційну освіту в Одесі
Всеукраїнський флешмоб об’єднання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в умовах воєнного часу.
Запрошуємо взяти участь 15 вересня 2023 року у Всеукраїнському флешмобі об’єднання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у воєнний період у рамках проведення ХVI Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття» (кафедра інформаційної діяльності та медіакомунікацій Інститут гуманітарних наук Національний університет «Одеська політехніка»), який відбудеться у змішаному форматі (онлайн та офлайн) в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені М. С. Грушевського за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька, 49/51
Початок об 11.00.
Підключення на платформі Zoom за посиланням:
https://us04web.zoom.us/j/5678933163...
Ідентифікатор конференції: 567 893 3163
Код доступу: 2023
Завданням заходу є консолідація провідних фахівців закладів вищої освіти, інформаційних центрів, інформаційно-аналітичних агенцій, бібліотек, архівів, інших інформаційних установ, популяризація спеціальності, розкриття її значення та вагомості в умовах глобальної інформатизації та розбудови цифрового суспільства, формуванні Української е-країни в умовах перманентних змін, нестабільності, воєнного стану та післявоєнного оновлення країни.


Немає коментарів: