субота, 23 вересня 2023 р.

“Вона – не Барбі. Вона – боєць”:в Ізмаїлі проходить перший міжнародний форум Жіночого клубу лідерок “Сила Жінок”

 

22 вересня, в Ізмаїлі проходив перший міжнародний жіночий форум “ВОНА”, організований громадською організацією “Жіночий клуб лідерок “Сила Жінок”. Масштабний захід зібрав понад 100 успішних жінок зі всього Подунавья – красивих, тендітних, але таких “сильних світу цього”, повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Основною метою форуму є презентація жіночого клубу лідерок “Сила Жінок”, створення жіночого нетворкінгу, кооперація жінок-лідерок, жінок, що займаються підприємницькою діяльністю, громадських діячів, соціально відповідальних громадян для сприяння розвитку жіночого потенціалу та покращення статусу жінок у суспільстві.

“Ми маємо на меті закласти камінь в жіночий рух успішних жінок на Одещині. Показати собі і оточенню, що жінка – не лялька, а боєць”, – розповідають організатори.

Ініціаторами нового прогресивного жіночого руху є дві відомі на теренах всієї Бессарабії та за її межами громадські діячки – Ольга Колесниченко та Катерина Ізмайлова.

Ведучою заходу була запрошена чарівна українська режисерка, продюсерка, журналістка, засновниця етнографічного кінофестивалю “ОКО”, краєзнавиця, громадська та культурна активістка болгарського походження Тетяна Станєва.

“Кажуть, що ті жінки, які не допомагають одна одній, будуть горіти в пеклі в окремому чавуні, – пожартувала ведуча під час церемонії відкриття форуму. – Але всі жінки, хто сьогодні тут зібрався і беруть участь у Форумі «Вона» в Ізмаїлі, не такі. Всі жінки, які сьогодні тут – є лідерками цього краю. І не тільки цього краю – вони є лідерками України. Твердження, що жіночої дружби не існує, – це міф. І така висока цікавість до події, що вперше відбувається в Ізмаїлі, говорить про те, що є запит від суспільства на єднання жіночої сили, на спілкування, взаємодію та обмін досвідом. І дівчата Ольга Колесниченко та Катерина Ізмайлова вчасно відповіли на цей запит, підхопивши цю хвилю. Вони створили Жіночий Клуб Лідерок “Сила Жінок”, який діятиме на постійній основі, а форумом вони започатковують це сильне жіноцтво, і щороку святкуватимуть його”.


Девізом форуму став слоган “Вона – не Барбі. Вона – боєць”. Учасників заздалегідь попросили дотриматися дрес-коду – прийти у вбранні білого або рожевого кольорів. Вибір саме цих двох кольорів має символічне значення: рожевий вважається у світі кольором мрій, а білий символізує чистоту, незаплямованість, безвинність, чесноту, радість.

Численні гості мали змогу прослухати п’ять дискусійних панелей. Спікерами були успішні бізнесвумен, психологині, культурні та громадські діячки, представниці наукової сфери, журналістки, волонтерки, чиновниці, депутатки, меценатки тощо.

В рамках інтерактивного сектору для учасниць організовано декілька творчих майстер-класів. Фольк-студія “Правиця” запропонувала навчитись виготовлення ляльок-мотанок, а письменниця Оксана Приходько презентувала свою книгу “Травматичний досвід: техніки роботи з цивільним населенням”.

“Червоною ниткою” заходу є тема допомоги у наближенні України до Перемоги, відновлення країни після війни, самореалізація жінки, як надважливої частини українського суспільства та захист її прав.


Немає коментарів: