середу, 23 серпня 2023 р.

Зустрічайте миколаївчанку серед нових зірок українського кіно - Катерина АлексєєваУ серіалі "Хазяїн", за однойменною назвою п'єси Івана Карпенка-Карого, Катерина дебютує в одній з головних ролей, а саме в ролі Соні, доньки  Терентія Пузиря. 

Так як у Карпенка-Карого Соня Пузир доброзичлива, розумна і дотепна дівчина. Вона не надає великого значення матеріальним благам, як її батько Терентій.  Та коли стикається з проблемами селян, які створив її батько,

вона вже не наївно сподівається, що це брехня, а організовує розслідування і намагається привести свого батька до тями. Світ змінився, і наша Соня інша, вона освічена, вона декларує правила демократії та гуманності, а її батько мусить з ними миритись. Мета героїні - жити і кохати за своїми правилами всупереч бажань батька все зробити по-своєму і керувати її життям в тому ж числі. Чи вдасться Соні перемогти свого батька? 


Дивіться прем'єру серіалу "Хазяїн" вже завтра о 20:00 на телеканалі 1+1 Україна та нашому YouTube-каналі OsnovaFilm.Немає коментарів: