четвер, 6 липня 2023 р.

ПРИЙМАЛЬНА КАМПАНІЯ "Одеської політехніки" НАБИРАЄ ОБЕРТІВТим, хто хвилюється з приводу втрати Головним корпусом "Одеської політехніки" вікон доповідаємо: ведеться постійна організаційна робота в кабінетах, на нарадах, в інформаційному просторі соціальних мереж, а також звісно в ЄДБО.
В холі Головного навчального корпусу щоденно функціонує інформаційний стіл, куди можна звернутися новим абітурієнтам та їх батькам з будь-яких питань, пов'язаних зі вступом на новий навчальний рік. Користується популярністю зокрема навчання журналістиці. Здобувачі цього  фаху постійно друкуються в нашому медіа, як й в інших одеських та регіональних.
Щотижня по четвергам День відкритих дверей у відео-форматі.
Але де-які члени приймальної комісії не цураються зустрічати абітурієнтів навіть на вулиці. І не важливо, що юначе цікавиться спеціальністю "Психологія" та звертається до представників Інституту інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій. Все одне тут підкажуть і про порядок вступу, і про правила прийому, і про конкурсні бали, і куди звертатися.Немає коментарів: