четвер, 22 червня 2023 р.

Гарячі підсумки Ukraine Recovery ConferenceНардеп Дмитро Кисилевський виділив чотири позитивних фактори економічної складової пропозицій України в Лондоні:
Економічну складову відновлення України представили як окремий вид відновлення. Це вперше на таких заходах.

У риториці більшості урядовців з’явилися тези про те, що для виконання цілей відновлення потрібно виробляти відповідні товари в Україні.
На одній з панелей було помічено мера Миколаєва О.Сенкевича, який вихвалявся що замовив майстер-план розвитку міста в урбаністів Мілана. 
Ну а директор європейської антикорупційної програми запевнив що з Миколаєва вони нікуди не подінуться й будуть контролювати витрати західної допомоги.
Прозвучала пропозиція замістити товари з Китаю та Росії аналогічними українськими товарами. Хороша теза для формування спільної позиції з нашим ключовим партнером щодо індустріального розвитку України на взаємовигідних умовах.

Міністерство економіки сформувало бачення розвитку базових галузей з урахуванням світових трендів:

– Збільшення врожаю зернових та олійних культур до 150 млн т, переробка 50% врожаю. Забезпечення світової продовольчої безпеки;
– Виробництво 46 млн т зеленої сталі в рік;
– Розвиток транспортної інфраструктури;
– Зростання атомної, сонячної й вітрової генерації, поява стореджів(сховища) великих потужностей, виробництво близько 7 млн т зеленого водню.


Немає коментарів: