понеділок, 5 червня 2023 р.

Виставкою журналісти нагадали хто воює без вихіднихФотовиставка «Україна: журналісти на передовій» відкрилась у  у вестибюлі станції Київського метрополітену «Золоті ворота». 

«Головний лейтмотив фотовиставки – солідарність із нашими колегами, які роблять свою нелегку роботу в зоні бойових дій, із журналістами, котрі потрапили у ворожий полон, із медійниками, яким удалося вирватися з окупованих і прифронтових територій та відновити діяльність своїх ЗМІ, із усіма тими колегами, які потребують допомоги», – наголошує голова НСЖУ Сергій Томіленко.

На виставці представлені:


– 40 знімків відомих фотографів і фотографинь Станіслава Юрченка, Єфрема Лукацького, Яна Доброносова, Євгена Завгороднього, Ігоря Гур’єва, Романа Потапенка, Бориса Корпусенка, Сергія Клименка, Марії Ковальової, Такаші Озакі та інших авторів, які ілюструють роботу українських воєнних журналістів та журналісток;

– інформація про працівників і працівниць медіа, котрі загинули внаслідок російської агресії;

– фото медійників і медійниць, яких переслідує російська влада в Криму, а також полоненого журналіста Дмитра Хилюка;

– видання, відновлені на деокупованих і прифронтових територіях за сприяння Національної спілки журналістів України та її міжнародних партнерів.


Частину знімків, представлених на виставці, медійники зробили на фотокамери, які отримали від НСЖУ за підтримки міжнародних партнерів.

На захід запрошені відомі українські воєнні журналісти, журналісти з Криму, члени сімей загиблих медійників і медійниць, журналісти, звільнені з полону.
Немає коментарів: