неділю, 4 червня 2023 р.

Запакуй небо — прокачай ППО!Нова пошта та Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» збирають 330 мільйонів гривень на сучасні засоби зв’язку для сил протиповітряної оборони.

1 червня стартує «Запакуй небо — прокачай ППО» — спільний благодійний проєкт Нової пошти та Фонду «Повернись живим». Його мета — зібрати 330 мільйонів гривень на зв’язок та рухомі командні пункти для сил ППО. Обладнання допоможе захисникам неба завжди бути на зв’язку та ще швидше реагувати на ворожі атаки: за секунди замість хвилин.

За кошти, зібрані у рамках проєкту, придбаємо:

— Рюкзаки мобільної вогневої групи: легкі й водночас функціональні, адже містять усі необхідні види зв'язку;

— Переносні командні пункти: робоче місце-трансформер для захисників неба, що розміщується у кейсі вагою 60 кг;

— Комплексну апаратну зв’язку: буде супроводжувати протиповітряні ракетні комплекси, укомплектована необхідним телекомунікаційним обладнанням та має комфортні робочі місця для військових;

— Рухомий командний пункт: прохідну вантажівку, що дає можливість командувати військами під час руху; універсальне місце роботи й відпочинку для захисників.


«Ми скоротимо час від виявлення цілі до її знищення з хвилин до секунд. Покращимо протиракетну, протиповітряну оборону від крилатих, балістичних ракет, безпілотників типу «Шахедів». Підвищимо ймовірність їх знищення за рахунок більшого часу на реакцію, надійного зв’язку і управління військами. Дамо кращу швидкість, керованість, стійкість. Фонд уперше спільно з великим бізнесом реалізовує проєкт із комлексної модернізації засобів зв’язку, управління і цілевказання для Повітряних сил. Він стосується всієї вертикалі: від безпосереднього виконавця — мобільних вогневих груп, батарей зенітних ракетних комплексів, до органів військового управління дивізіонів, полків або бригад», — говорить директор Фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.


Як долучитись до проєкту?


купуйте лімітоване пакування у відділеннях Нової пошти - 10 гривень з кожної проданої коробки та по 5 гривень з пакета та конверта для документів будуть перераховані до БФ «Повернись живим»;


користуйтеся поштоматами - з кожного відправлення чи доставки Нова пошта спрямовує 10 гривень на рахунок проєкту;


донатьте на лендингу проєкту, у застосунку Нової пошти чи безпосередньо у відділенні.

«Травень показав: українська ППО нині краща, аніж будь-коли, тому ворог активно працює на її виснаження. Наше з вами завдання — допомогти захисникам неба — зробити протиповітряну оборону стійкою до атак, а ще забезпечити гарантованим та сталим зв’язком. Як інженер за освітою, я розумію: наскільки це складний та дороговартісний процес. Але ми – Нова пошта, і знаємо: не існує нічого неможливого. Тож, разом із «Повернись живим» поставили амбітну ціль, досягти яку, я сподіваюсь, допоможуть наші клієнти. Адже нині такі часи, коли життя кожного з нас залежить від роботи ППО», — розповідає Вячеслав Климов, співвласник Нової пошти.


Долучайтесь до благодійного проєкту Нової пошти та Фонду «Повернись живим»: запакуйте свій стрес у донат!
Немає коментарів: