середа, 3 травня 2023 р.

Про тести вступників«Тестування вступників під час проходження ними національного мультипредметного тесту відбуватиметься виключно в робочі дні в межах проведення основної і додаткової сесій».Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Тестування учасників відбуватиметься кожного робочого дня в межах проведення сесій. Іспити проводитимуться щодня у дві зміни. Це будуть робочі дні. Відповідно до графіку проведення НМТ, основна сесія тестування розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. Додаткова сесія буде проведена 11 липня – 24 липня. В учасників буде один з робочих днів – або ранок, або після обіду.

Дату, час і місце проведення тестування кожного учасника буде повідомлено в запрошенні, що залишатиметься вступникам через персональні кабінети не пізніше ніж за 10 днів до проведення іспиту.

Варто зазначити, що в Українському центрі оцінювання якості освіти просять учасників НМТ не розголошувати дату і місце проходження ними тесту задля особистої безпеки.Немає коментарів: