середа, 19 квітня 2023 р.

Одеситів запрошують висловлюватись щодо топонімів
Нарешті в Одесі до 1 травня відбудеться голосування про перейменування об'єктів топоніміки міста. Щоб взяти участь в опитуванні потрібно бути членами територіальної громади м. Одеси та досягти 18 років. Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. 
Як зазначається, електронне опитування буде проводитися через спеціальний електронний сервіс "Громадське обговорення" на вебпорталі Одеської міської ради "Соціально активний громадянин". Процес електронного опитування буде відображатися в режимі реального часу. Для участі в електронному опитуванні необхідно зареєструватися на вебпорталі та відповісти на запитання щодо перейменування об’єктів топоніміки міста. Єдиними можливими відповідями будуть "Так" або "Ні". Для проведення процедури електронного опитування буде створено особистий онлайн-кабінет, де необхідно вказати дату народження, адресу місця проживання, електронну адресу та номер мобільного телефону. 
Результати опитування, зібрані за допомогою вебпорталу "Соціально активний громадянин", фіксуються та передаються до Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради для подальшого опрацювання.


Немає коментарів: