вівторок, 25 квітня 2023 р.

Нова стрічка французького кіномитця у кінотеатрах України вже цього тижня27 квітня на великі екрани виходить детективна комедія «Мій Злочин». Напередодні прокату знаменитий французький режисер Франсуа Озон записав відеозвернення до українських глядачів і глядачок. До звернення також долучилися виконавиці головних ролей Надя Терешкевич і Ребекка Мардер.

«Я знаю, що триває війна. Важливо, щоби фільми виходили для вас, особливо комедії. Тож, якщо ця стрічка може принести вам якусь користь, я буду дуже щасливий», — зазначив режисер у відеоролику.
Франсуа Озон — представник другого покоління «нової хвилі» французького кіно, призер Берлінського міжнародного кінофестивалю та Премії Європейської кіноакадемії, номінант таких престижних кінопремій як BAFTA і «Сезар». Режисер відомий стрічками «8 жінок», «Басейн», «Франц» і «Подвійний коханець».
Події фільму «Мій злочин» розгортаються в Парижі 1930-х років. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.
Головні ролі виконали нові зірки французького кіно: Надя Терешкевич — найперспективніша актриса 2023 року за версією Премії «Сезар», а також номінантка на цю премію Ребекка Мардер. Акторський склад доповнили номінантка «Оскару» та двічі найкраща актриса Каннського фестивалю Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка») та володарі Премій «Сезар» Фабріс Лукіні («Мольєр», «У Будинку»), Дені Бун («Від сім’ї не втечеш», «Візьми мене штурмом»), Андре Дюссольє («Незавершений роман»).
У роботі над стрічкою Озон вкотре поєднався зі своїми постійними продюсерами Еріком і Ніколасом Альтмайєрами. До зіркової команди також увійшли художниця з костюмів Паскалін Шаванн («8 жінок», «Офіцер і шпигун»), номінований на «Оскар» художник-постановник Жан Рабассе («Ватель», «Джекі») та оператор Мануель Дакоссе («Петер фон Кант»).
Картина натхненна п’єсою «Мій злочин» 1934 року Жоржа Берра та Луї Вернейля, яка була екранізована вже двічі в американському кінематографі («Справжня сповідь» 1937, «Перехрести моє серце» 1946).
Стрічка «Мій злочин» виходить на великі екрани українських кінотеатрів 27 квітня.


Медіапартнери: DTF Magazine, Kino-teatr.ua, Gogol MediaНемає коментарів: