понеділок, 6 березня 2023 р.

Rheinmetall хоче побудувати танковий завод в УкраїніОборонний концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу на території України. «Завод Rheinmetall можна побудувати в Україні приблизно за 200 мільйонів євро», – директор компанії Армін Паппергер. Він міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу Panther на рік. Переговори з українським урядом є «обіцяючими». Паппергер сподівється на рішення "протягом наступних двох місяців".

Керівник Rheinmetall переконаний, що завод можна захистити від нальотів російської авіації. «Захист протиповітряною обороною не складе труднощів.» Для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків, підкреслив керівник Rheinmetall. «Навіть якби Німеччина відмовилася від усіх 300 танків Leopard 2, які були в розпорядженні Бундесверу, цього все одно було б занадто мало».

Паппергер очікує, що війна триватиме «ймовірно, роками». «Західні союзники надсилають туди достатньо зброї, щоб Україна могла захищатися, але українці сьогодні не мають достатньо техніки, щоб повністю відвоювати свою територію. Водночас Росія не має стільки ресурсів, скільки Захід в цілому». Але він не бачить, «що російське керівництво згортає свій агресивний курс щодо України».

Panther — найновіший танк компанії представлений влітку 2022 року.

@OstanniyCapitalistНемає коментарів: