субота, 11 березня 2023 р.

Додаткова партія ноутбуків і смартфонів, подарованих в рамках ініціативи «Ноутбуки для України» прямує ​​в Україну13 000 додаткових ноутбуків, смартфонів і планшетів було зібрано та буде доставлено в Україну в рамках ініціативи «Ноутбуки для України», яку підтримує Єврокомісія. Він був запущений у грудні 2022 року як відповідь на одну з найнагальніших потреб українських шкіл, лікарень та муніципалітетів.

Наприклад, близько 70 000 українських вчителів потребують ноутбуків, щоб продовжувати навчання, а 5 000 шкіл в охоплених війною регіонах потребують цифрових пристроїв, щоб 200 000 школярів могли продовжувати навчання. Набагато більше пристроїв потрібно в інших секторах, зокрема, для медсестер, лікарів і органів державного управління.

Тобто цифрові пристрої можуть допомогти підтримувати базові послуги в освіті, охороні здоров’я та державному управлінні в Україні, де війна призвела до того, що тисячі людей залишилися переміщеними та шукають безпеки в притулках за межами своїх домівок, а сотні шкіл і лікарень були зруйновані.

Ініціативу «Ноутбуки для України» запровадила Європейська комісія спільно з Міністерством цифрової трансформації України та DigitalEurope, європейською організацією, яка представляє галузь цифрових технологій.

Громадян запрошують пожертвувати запасні робочі пристрої через один із 17 центрів збору в Бельгії, Чехії, Німеччині, Естонії, Іспанії, Франції, Литві, Угорщині, Румунії та Словенії . Крім того, запускаються нові хаби збору.

Приватні компанії можуть звернутися до Європейської комісії, щоб отримати допомогу з переказом більших пожертв. Логістична підтримка надається через Механізм цивільного захисту ЄС, за допомогою якого Комісія допомогла таким чином доставити в Україну вже 12 000 подарованих пристроїв.


Немає коментарів: