пʼятниця, 24 березня 2023 р.

Літня школа для освітян: Відень-Прага-Терезин (4-12 липня 2023 року)Літо – пора не тільки для відпочинку, а й для саморозвитку. Як Ви дивитесь на те, щоб поєднати приємне з корисним? Історичний інститут Centropa запрошує освітян з України до участі в 9-денній історичній школі.

Чекаємо заявок від вчителів та викладачів, працівників музеїв/освітніх громадських організацій. Перевага при відборі учасників/учасниць надаватиметься тим, хто творчо використовує або буде використовувати матеріали Centropa.

Вимоги:


- висока вмотивованість;

- володіння англійською мовою.

Подати заявку: https://www.centropa.org/en/forms/application-for-european-teacher?source_entity_type=node&source_entity_id=130005

Кінцевий термін подачі заявок: 3 квітня 2023 р., 23:59.

Приєднуйтесь до широкого кола однодумців та колег з більш ніж 15 країн світу, разом вивчайте як історії з минулого стають ефективними освітніми інструментами та сприяють формуванню критичного мислення і збалансованої культури пам’яті серед молоді.

Деталі: https://www.csa2023.centropa.org/

Витрати на дорогу покриваються організаторами, але відібрані учасники мають сплатити 50 євро реєстраційного внеску. Проїзд до/з аеропорту та харчування в окремі вечори покриваються учасником самостійно.

Контакти: Mária Lieberman, lieberman@centropa.org; Fabian Rühle at ruehle@centropa.org.


Немає коментарів: