неділя, 12 лютого 2023 р.

В УКРАЇНІ З’ЯВИЛАСЬ НАЦІОНАЛЬНА ЕКОСИСТЕМА ВИВЧЕННЯ ТА ТЕСТУВАННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
9 лютого 2023 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури та інформаційної політики України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти презентували початок роботи Національної екосистеми вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою для українців у межах Дорожньої карти впровадження англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні.

«Наше Міністерство спільно з колегами з інших відомств, народними депутатами, громадськістю розробило проєкт закону про функціонування англійської як мови міжнародного спілкування. Власне про сам законопроєкт ми розкажемо окремо, адже це окрема подія. Загальна мета програми і цього закону – підвищити рівень знання англійської мови, зробити її більш уживаною в Україні і, фактично, другою мовою спілкування, як є в інших європейських країнах. Сьогодні ми раді зробити тизер великої програми, у якій брало участь МОН, стосовно застосунку, який заодно є і маркетплейсом, для того, щоб легше долучитися до вивчення, тестування рівня знання вивчення англійської мови», – розповів Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою – безкоштовна та доступна 24/7 всім українцям, незалежно від місця їхнього перебування під час та після завершення воєнних дій.

«Наше завдання полягає в тому, щоб організувати системне навчання перш за все вчителів та учнів з першого класу в загальноосвітніх закладах по всій країні, а згодом і в інших закладах освіти для всіх учасників освітнього процесу», – повідомив директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України Олег Єресько.

Національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою для українців складається із трьох кроків:визначення рівня володіння англійською мовою;
маркетплейс сервісів навчання англійської мов;
опанування англійською мовою за допомогою наймасовішого освітнього онлайн-проєкту України «Lingva.Skills».

«Ми розробили систему адаптивного тестування, яка точно та швидко визначить рівень володіння англійською мовою, що не обмежує кількість спроб для того, щоб людина змогла повертатись до тестування під час свого навчання та мала змогу постійно відстежувати власний прогрес. Наступним етапом екосистеми є вибір сервісу для навчання. Це можна зробити за допомогою маркеплейсу або обрати «Lingva.Skills», на порталі якого українцями за 6 років вже виконано понад 180 млн вправ. У 2019 році цей проєкт «Європейський банк реконструкції та розвитку» (ЄБРР) включив до десяти найкращих соціальних стартапів країн Східної Європи, а у 2022 році «Lingva.Skills» офіційно увійшов до Національної книги рекордів як наймасовіший освітній онлайн-проєкт України», – говорить Віталій Зубков, заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, психолінгвіст та поліглот, який понад 20 років успішно викладає п’ять іноземних мов.

Нагадаємо, понад 6 тис. ноутбуків та спортивне спорядження передано до закладів освіти Одещини.РанішеНаука та інновації: презентовано Національний портал міжнародногоСЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ В ОДЕСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ БУ


Немає коментарів: