середа, 16 листопада 2022 р.

Херсонська бібліотека О.Гончара поновила мовні курси
Символічно, що після звільнення Збройними Силами України міста-героя Херсон, який 256 днів перебував під російською окупацією, хочемо розповісти про КЗ "Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара". Це - один з найбільших та найпотужніших закладів культури півдня України.
Починаючи з 2009 року і до сьогодні бібліотека бере участь у всеукраїнському проєкті «Безкоштовні курси української мови», є осередком проведення курсів української мови для всіх охочих, спецкурсу для державних службовців для підготовки до іспиту. Попри війну і тривалу окупацію, продовжувала популяризувати цей напрям діяльності у форматі онлайн.
Станом на сьогодні щовівторка о 18:00 бібліотека проводить розмовний онлайн-клуб «РозМова» в рамках всеукраїнського проєкту «Безкоштовні курси української мови» для мешканців різних міст України та закордону. Форми зустрічей: спілкування на різні теми, рубрика «Усний журнал», присвячена видатним та маловідомим архітектурним пам’яткам України, відомим та невідомим іменам в галузі української культури, науки; усний дайджест світових бестселерів, перекладених українською мовою тощо.
Долучитися до розмовного клубу можна за покликанням: https://cutt.ly/2Mz79aR. Ідентифікатор конференції: 431 435 7092 Код доступу: 19862020.


Немає коментарів: