четвер, 10 листопада 2022 р.

Розірвали шлюб через різні політичні поглядиЗбройна агресія рф проти суверенітету та територіальної цілісності України розпочалась ще в 2014 році. Іноді різні погляди одного з подружжя призводять до того, що сім’ї руйнуються. Хтось з подружжя в цілях безпеки змушений починати життя спочатку і громадяни які проживали на тимчасово окупованих територіях нашої держави стали біженцями у власній країні.

Так сталося й з пані Людмилою, яка у квітні 2022 року звернулася до юристів Окнянського бюро правової допомоги Подільського місцевого центру з надання БВПД, оскільки її чоловік з початком збройної агресії в 2014 році залишився проживати й надалі в смт Слов’яносербськ Луганської області, що є тимчасово окупованою територією України.

«Переконати чоловіка з яким я перебувала у шлюбі з 2000-го року, якого мені здавалося я добре знаю, та за час шлюбу всіляко підтримувала, виїхати на підконтрольну Україні територію я так і не змогла. Різні політичні погляди та відсутність порозуміння між нами призвели до постійних суперечок, які залагодити не вдалося, що призвело лише до формального існування нашого шлюбу», – повідомила юристам пані Людмила.

Тому пані Людмила прийняла для себе остаточне рішення, що даний шлюб не повинен існувати та його потрібно розірвати.

Для надання правової допомоги уповноважили юристку Ольгу Мокусей, яка ознайомилась з наявними у клієнтки документами та підготувала позовну заяву про розірвання шлюбу до Покровського районного суду Дніпропетровської області, оскільки подати позов про розірвання шлюбу до суду за місцем проживання відповідача неможливо, адже у тих регіонах держави, де йдуть активні бойові дії та суди тимчасово не можуть працювати, тому Верховний Суд змінив їхню територіальну підсудність.

З’ясувавши зміст заявленої вимоги, вивчивши матеріали справи, враховуючи інтереси позивачки, Покровського районного суду Дніпропетровської області, позов про розірвання шлюбу задовольнив.

«На жаль у зв’язку з війною інститут шлюбу є досить крихкий, оскільки непоодинокими є випадки руйнування сім’ї на ґрунті різних політичних поглядів, що призводить до частих непорозумінь та конфліктів, як сталося і в сім’ї пані Людмили», – коментує Ольга Мокусей.Справа: № 189/467/22 Покровський районний суд Дніпропетровської області рішенням суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/105206127


Немає коментарів: